Yürüyen Merdivenler ve Yollar

Hayatımızı kolaylaştırmada yaşam kalitemizi yükseltmede elektrikli cihaz ve makinaların büyük katkısı    vardır. Bu makinalardan biri de yürüyen merdiven ve  yol sistemleridir. Günümüzde hızla artan alışveriş    merkezlerinde, metrolarda ve modernleşen şehirlerimizin her tarafında görmeye başladığımız bu sistemlerin kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır.

Yürüyen merdiven ve yol sistemleri mekanik, elektrik ve elektronik sistemlerini içinde barındırır. Yürüyen merdiven ve yol sistemleri motorlara yol verme, sensörler, otomatik kumanda teknikleri, pano montaj ve mikroişlemcilerin bir arada kullanılarak tasarlanan muazzam makinalardır.

Firma olarak YÜRÜYEN MERDİVEN ve YOLLAR konusunda, yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Çözümlerimiz küçük ticari merkezlerden yoğun aktarma merkezlerine kadar tüm uygulamalar için ideal bir seçim olacak şekilde ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilmektedir. Özel ihtiyaçlarınız için; iç ortam, dış ortam, ağır yük, metro tipi vb. YÜRÜYEN MERDİVEN ve YOLLAR için hizmetinizdeyiz.

 

 

Soru Sorun / Yardım Alın - Bize Ulaşın!